Data: 05.10.2023 r., godz. 15.44    Liczba odwiedzających: 329

Drodzy Uczniowie,
Zapraszam do udziału w konkursach organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2023/2024. Wszystkie konkursy są adresowane dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego.

Przypominam, iż wyłącznie w tych konkursach finaliści i laureaci mają gwarantowane przywileje podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej m.in. dodatkowe punkty, niezależnie, w której klasie zdobyli dane osiągnięcie.

Nadmieniam, iż Kuratorium Oświaty w Warszawie nie przelicza punktów i ich nie przyznaje.

Zestawienie wszystkich konkursów przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych, które w roku szkolnym 2023/2024 organizuje Mazowiecki Kurator Oświaty wraz z linkami do regulaminów poszczególnych konkursów oraz kontaktami do koordynatorów/organizatorów:

Konkursy organizowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie