Nowoczesna edukacja rozpoczyna się tutaj - Konkurs Zday Challenge dla Uczniów!

Data: 16.11.2023 r., godz. 15.22    Liczba odwiedzających: 360

Jak efektywna i łatwa może być nauka dzięki nowoczesnym narzędziom?

Zday Challenge to idealna okazja, aby to zweryfikować! Przez cały tydzień  (15-21.11.2023 r.) uczniowie będą mieli dostęp do pełnej gamy zasobów edukacyjnych w naszej aplikacji, w tym:

Interaktywnych lekcji wideo z dziedzin takich jak język polski, matematyka, chemia, fizyka, utworzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli.
Opracowań lektur i epok literackich: Pełne zanurzenie w literaturze i jej historycznym kontekście.
Kompleksowych wzory i omówienia z matematyki, fizyki, chemii.
Dodatkowo, po zakończeniu tygodnia, zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie na stworzenie nowego hasła reklamowego dla Zday. Autor najlepszej propozycji otrzyma konsolę do gier Xbox!

Jak dołączyć do challenge’u? To łatwe! Należy pobrać aplikację Zday, zarejestrować się i uruchomić tygodniowe wyzwanie.

Szczegóły wydarzenia dostępne są pod adresem: https://zday.pl/zdaychallenge/

Zday Challenge to nie tylko sposób na zdobycie nowej wiedzy, ale też szansa na rozwijanie kreatywności i zdobycie fantastycznej nagrody!

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl i Zday.pl