Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie! Od dziś tj. 25.03.2020 oficjalnie rozpoczynamy naukę w formie zdalnej.

Data: 25.03.2020 r., godz. 08.30    Liczba odwiedzających: 2274
Od dziś tj. 25.03.2020 oficjalnie rozpoczynamy naukę w formie zdalnej.

Podstawowym narzędziem, w którym znajdą Państwo informacje na temat lekcji oraz zadań dla dzieci będzie w naszej szkole platforma Padlet.
Wszystkie informacje oraz linki dostępne będą od dnia 25.03 w zakładce DLA UCZNIA - NAUCZANIE ZDALNE.
Zależy nam na samodzielnej pracy Uczniów! Z uwagi na zaistniałą sytuację, uprzejmie prosimy Państwa również o wyrozumiałość, wszyscy uczymy się pracować w nowych warunkach.

Życzymy Państwa Rodzinom zdrowia i spokoju na ten najbliższy trudny czas! Zachęcamy do kontaktu z wychowawcami i nauczycielami przez e-dziennik, e-mail, aplikacje lub telefon.

Dziś (środa 25.03) dostępne są lekcje na okres 25-27.03, a do poniedziałku (30.03) pojawią się lekcje i tematy na kolejny tydzień. Każda klasa ma osobną kolumnę z informacjami nt. lekcji, prac domowych i ćwiczeń do wykonania.