W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2021 zapraszamy uczniów kl. I – VIII do udziału w konkursie.

Data: 09.02.2021 r., godz. 07.00    940
Dzień Bezpiecznego Internetu - 09.02.2021
9 lutego 2021 roku obchodzimy po raz kolejny Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy Razem!”.

Hasło akcji, „Działajmy razem!”, nabiera w tym roku szczególnego znaczenia, gdyż jedynie wspólny wysiłek dorosłych, profesjonalistów jak i samych dzieci i młodzieży zapewnić może bezpieczeństwo w czasie korzystania z sieci podczas pandemii i zdalnej edukacji.

DBI ma na celu propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Podkreślamy siłę współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo nas wszystkich.

W ramach tegorocznych obchodów DBI organizujemy w naszej szkole konkurs na infografikę (plakat - kl. 1).

Zapraszamy do udziału:

Regulamin Szkolnego Konkursu organizowanego w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2021 dla uczniów kl. I – VIII SP

nauczyciele informatyki