Finał Akcji Edukacyjnej Komendy Stołecznej Policji "BĄDŹ SUPERBOHATEREM"

Data: 11.06.2021 r., godz. 20.23    742
Finał Akcji Edukacyjnej Komendy Stołecznej Policji "BĄDŹ SUPERBOHATEREM"
Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego też postanowiliśmy aktywnie uczestniczyć w akcji edukacyjnej "BĄDŹ SUPERBOHATEREM" organizowanej przez Komendę Stołeczną Policji. Celem akcji było promowanie wśród uczniów zachowań bezpiecznych w szkole i poza nią.

W dniu 10 czerwca 2021r. z rąk Dyrektora Szkoły Pani Jolanty Braun oraz przedstawicieli Komendy Stołecznej Policji, uczeń klasy 1d Artur Danilczuk otrzymał wyjątkowe wyróżnienie "SUPERBOHATERA"!

Nasz szkolny "Superbohater" systematycznie i wytrwale angażował się w comiesięczne zadania organizowane przez Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji.

Brawo Arturze! Cieszymy się niezmiernie z Twojego wyróżnienia i gratulujemy Ci Twojej postawy! Może w przyszłości to właśnie Ty odwiedzisz naszą szkołę w mundurze policjanta?!

Pamiętajmy, każdy z nas może zostać Superbohaterem! Wystarczy nieustannie dbać o bezpieczeństwo swoje i innych!

Wszystkim uczniom oraz ich rodzinom życzymy samych bezpiecznych i słonecznych dni!