W dniu 5.05 nasza szkoła jak co roku była organizatorem gminnych zawodów w piłce nożnej dziewczyn i chłopców klas 4-6.

Data: 07.05.2022 r., godz. 16.30    75
Gminne zawody w piłce nożnej dziewczyn i chłopców klas 4-6.
W dniu 5.05 nasza szkoła jak co roku była organizatorem gminnych zawodów w piłce nożnej dziewczyn i chłopców klas 4-6. Rywalizacja była bardzo emocjonująca i zacięta. Wszystkie drużyny dały z siebie 100%. Nasze dziewczyny nie były faworytkami spotkania z SP Chotomów 1. Wola walki, chęć zwycięstwa i zagrania w zawodach powiatowych była silna u naszych uczennic. Po bardzo emocjonującym meczu, pełnym zwrotów akcji pokonały przeciwnika z Chotomowa 1:0.
10 maja zawody powiatowe - trzymamy kciuki
W meczu grały: Jachimek Pola, Kaczańska Maja, Lisowska Małgorzata, Kieszek Zuzanna, Olszewska Zuzanna, Prusik Maja, Królicka Natalia, Tymińska Gabrysia, Skrzypiec Natalia, Szatkowska Zuzanna, Sitarz Gabrysia, Piątkowska Jola.
W tym samym dniu grali też chłopcy. Oni byli faworytami i wywiązali się z tej roli wzorowo. Dobrze przygotowani fizycznie, psychicznie i mentalnie nie dali szans rywalom z SP Chotomów 1 i 2. Wygrali pewnie swoje mecze 5:0 i 14:0 awansując do zawodów powiatowych. W dniu 11.05 wszyscy trzymamy kciuki .
Chłopcy zagrali w następującym składzie: Ziółkowski Kuba, Junosza Bartek, Stachewicz Paweł, Koziarski Jan, Czarnecki Mikołaj, Kmiołek Filip, Izdebski Jakub, Rębiejewski Szymon, Werner Franek, Wierzbowski Paweł, Grabowski Kacper.

Opiekunowie Pryciak Mateusz, Bachurski Piotr