Data: 23.09.2022 r., godz. 18.32    603
Niebawem "weźmiemy wszystkich na języki "

26 września 2022 roku będziemy obchodzić w naszej szkole Europejski Dzień Języków. To coroczne święto języków ustanowione zostało w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy.
Różnorodność językowa, wielojęzyczność i nauka języków obcych to najważniejsze przesłanie tego wydarzenia. Nauczyciele języków obcych oraz uczniowie naszej szkoły również włączają się aktywnie w ten przekaz. Na lekcjach języków obcych uczniowie dowiedzą się wielu ciekawostek na temat różnych języków europejskich, zagrają w quizy i pośpiewają, a szkolny korytarz zamieni się w tym dniu w "językowe wyspy". Uczniowie zaprezentują różne języki i kraje z nimi związane starając się zachęcić w ten sposób każdego, niezależnie od wieku, do nauki języków obcych.
Życzymy dobrej zabawy i trzymamy kciuki za Wasze "językowe" postanowienia.