SPOTKANIA PROFILAKTYCZNE Z WYKŁADOWCĄ CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE

Data: 29.11.2019 r., godz. 16.00    1298
SPOTKANIA PROFILAKTYCZNE
W dniach 22 listopada oraz 28 listopada 2019 roku nasza szkoła gościła wykładowcę z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.
Temat : " Zasady bezpiecznego korzystania z internetu". W spotkaniach brały udział klasy 5, 6 oraz 7.
Uczniowie korzystając z doświadczenia policjanta uświadomili sobie jakie zagrożenie może nieść niewłaściwe korzystanie z sieci. Przypomnieli sobie podstawowe definicje takie jak: Cyberprzemoc - agresja w sieci. Wiedzą jak świadomie i bezpiecznie korzystać z mediów społecznościowych, komunikatorów, czatów, blogów czy SMS-ów.
Uczniowie aktywnie brali udział w spotkaniach, z uwagą słuchali przedstawianych im treści oraz zadawali pytania.
Przed nami jeszcze nie jedno spotkanie z policjantami Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.
Dziękujemy!!!