30 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 maja w 1791 roku. Występ artystyczny przygotowała klasa 6b z paniami Katarzyna Lewandowską oraz Malwiną Kuliś.
Bardzo dziękujemy chórowi pod przewodnictwem p. Anny Sadkowskiej za oprawę muzyczną oraz paniom Monice Dybalskiej i Beacie Jeremin za przepiękna dekorację.
