Podziękowania za udział w Świątecznej Akcji "Paczka - pomoc Polakom na Kresach".

Data: 04.03.2020 r., godz. 12.00    1633
Świąteczna Akcja "Paczka - pomoc Polakom na Kresach".
28.02.2020 odbyła się Konferencja podsumowująca Akcję "Paczka na Kresy" przeprowadzoną w 2019 r., w której Nasza Szkoła wzięła udział. Akcja była skierowana do Polaków mieszkających na Białorusi i Litwie. Konferencja odbyła się w Urzędzie Dzielnicy Bielany w Warszawie. Organizatorem Akcji byli: Mazowiecki Kurator Oświaty, Fundacja „Kresy w Potrzebie – Polacy Polakom”, Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Warszawie, Polska Fundacja Narodowa oraz Poczta Polska. W spotkaniu wśród zaproszonych gości była również delegacja ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie p. Sylwia Kobus i p. Barbara Wołosiewicz - Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Wolontariuszki: Emilia Mazurkiewicz z klasy 8C, Oliwia Trąbińska z klasy 8E, Alicja Urbańska oraz Lena Ostałowska z klasy 7A.
Dziękujemy uczniom i Rodzicom za udział w Akcji "Świąteczna Paczka 2019".