Pedagog specjalny

Liczba odwiedzających: 2361

Laboratoria Przyszłości -  to największy program edukacyjno-technologiczny skierowany do szkół, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W naszej szkole specjaliści także korzystają z wyposażenia Laboratoriów. Ostatnio uczniowie poznawali możliwości robota Photon na zajęciach z pedagogiem specjalnym.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej prezentacji pt. "Nie rodzimy się rodzicami, ale uczymy się nimi być", gdyż jak to mówi Jasper Juul: „Najpierw trzeba poznać własne dzieci i siebie samych jako rodziców. Wychowanie jest uczeniem się przez praktykę i szukaniem własnej drogi. Dzieci nie potrzebują doskonałych rodziców, ale autentycznych ludzi z krwi i kości, którzy może nie wiedzą wszystkiego, ale za to są stale gotowi, żeby się rozwijać.”

Grafik pedagoga specjalnego w roku szkolnym 2023/2024 - Monika Woszczyk (1-4)

Grafik pedagoga specjalnego w roku szkolnym 2023/2024 - Kinga Kopczyńska (5-8)