Portal www.dyktanda.pl zaprasza na drugą edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii".

Data: 25.06.2020 r., godz. 11.30    Liczba odwiedzających: 424
Portal www.dyktanda.pl zaprasza na drugą edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii". 
Przeznaczony jest on dla osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu będzie miał miejsce już w piątek 26 czerwca, będzie on trwał aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, do laureatów trafią liczne cenne nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest cakowicie bezpłatny. Przyłączcie się do zabawy i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Konkurs składał się będzie z 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy podejmą zmagania w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik poprawnie rozwiąże, tym więcej punktów otrzyma, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Zapraszamy także do aktywnego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie zorganizujemy dodatkowy konkurs niespodziankę.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html . Nagrodzonych zostanie co najmniej 90 uczestników konkursu "Wakacyjny Mistrza Ortografii". 75 nagród przyznamy w trakcie rozgrywania etapów, a 15 w Wielkim Finale. Nieustannie zgłaszają się do nas nowi sponsorzy, dlatego nie wykluczamy zwiększenia liczby nagród.