Konkurs Zrób-My Nasz-Film „Historie zapisane w obrazie”

Data: 23.11.2020 r., godz. 19.00    Liczba odwiedzających: 781
Jeśli kiedykolwiek myśleliście o tym, by nakręcić prawdziwy film, trafiliście w szczególne, dobre miejsce. Oko kamery, podobnie jak oko aparatu fotograficznego – widzi wszystko. Gdy chociaż raz marzyliście o prawdziwym filmie, z czołówką na przodzie i końcowymi napisami, który zmieści
w sobie w środku opowieść rodzącą się w Waszej wyobraźni... zgłoście się, spróbujcie zrealizować swoje marzenia

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa mazowieckiego do udziału w IV edycji konkursu Zrób-My-Nasz-Film. Konkurs organizowany jest przez OEIiZK w Warszawie pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Konkurs Zrób-My Nasz-Film „Historie zapisane w obrazie” obejmuje dwie kategorie:

dla szkół podstawowych (klasy IV-VIII), pod hasłem „Zaczaruj filmem – miejsce, w którym mieszkasz”,

dla szkół ponadpodstawowych „Obrazy, miejsca, powroty” – filmowy dokument czasów.

Terminarz konkursu:

rozpoczęcie: 12 października 2020 roku,

zgłoszenia do konkursu do 30 listopada 2020 roku

przesyłanie prac konkursowych do 10 lutego 2021 roku

ogłoszenie wyników: 22 lutego 2021 roku

Szkołę do Konkursu może zgłosić nauczyciel pracujący z grupą uczniów tworzących film. Aby zgłosić szkołę do Konkursu, należy pobrać ze strony

formularz zgłoszeniowy (Załącznik nr 1), wydrukować, wypełnić (formularz powinien zawierać również pieczęć, podpis Dyrektora Szkoły oraz podpis opiekuna grupy) i zapisany cyfrowo, np. zeskanowany przesłać emailem jako załącznik do listu na adres organizatora zrobmy.nasz.film@oeiizk.waw.pl. W temacie listu należy wpisać „Konkurs Zrób-My Nasz-Film – zgłoszenie”.

Komunikaty oraz informacje są publikowane na stronie internetowej Konkursu

(https://zrobmynaszfilm.blogspot.com/)

Kontakt do organizatorów: zrobmy.nasz.film@oeiizk.waw.pl