Gminnym Konkursie Logopedycznym organizowanym przez logopedów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. S. Krasińskiego w Chotomowie - "Łamańce językowe”.

Data: 08.03.2021 r., godz. 19.00    Liczba odwiedzających: 594
Gminny Konkurs Logopedyczny
„Łamańce językowe”

Cele konkursu
⦁ propagowanie poprawnej wymowy
⦁ pobudzanie wyobraźni, aktywności twórczej dzieci w dziedzinie sztuki plastycznej
⦁ Konkurs adresowany jest do uczniów klas 0 – VIII

Zasady konkursu
⦁ Konkurs będzie rozstrzygany w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0; 1-3; 4-8
⦁ Uczeń samodzielnie przygotowuje pracę plastyczną, na której zapisuje dowolnie wybrany łamaniec językowy np.: Szedł Sasza suchą szosą; Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego; oraz wykonuje - rysunek, wyklejankę, komiks itp., pasujący do wybranego łamańca językowego.
⦁ W klasach 0-1 dopuszczalna jest pomoc rodziców w zapisaniu łamańca językowego (ale nie ilustrowanie)
⦁ Każda praca powinna zawierać metryczkę z tyłu pracy: imię nazwisko dziecka, nazwa placówki, klasa/grupa

Format pracy: A4 lub A3, technika dowolna.

Termin i miejsce oddania pracy
Prace należy dostarczyć do recepcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. S. Krasińskiego w Chotomowie do 31. 03. 2021r.

Ogłoszenie wyników
Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników nastąpi 16. 04. 2021r.
Informacja zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły w zakładce Logopedia

Wystawa prac
Prace konkursowe zostaną zaprezentowane w formie wystawy na terenie szkoły oraz zdjęć na stronie internetowej

Nagrody i wyróżnienia