Konkurs - Test wiedzy SKO

Data: 13.04.2021 r., godz. 09.02    Liczba odwiedzających: 704
Drodzy uczniowie ! Uwaga Konkurs!
PKO Bank Polski ogłosił konkurs wiedzy o SKO (Szkolnych Kasach Oszczędności) dla uczniów, których szkoła należy do SKO PKO Bank Polski. Nasza Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej spełnia te wymagania, dlatego uczniowie którzy nie ukończyli 13 roku życia mogą wziąć udział w TEŚCIE WIEDZY SKO. Test odbędzie się w dniach 19-25 kwietnia 2021 r.
Zasady i Regulamin konkursu znajdziecie pod linkiem
Test będzie realizowany w kilku wersjach dopasowanych do wieku uczestników:
klasy 0 - 2, klasy 3 - 4, klasy 5 - 6 przed ukończeniem 13 r ż
Jak przygotować się do Testu wiedzy SKO? Można skorzystać z sylabusa w załączniku.
Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie swojego udziału do 17 kwietnia 2021r opiekunowi SKO w naszej szkole p. Ewy Wysockiej.
mail: e.wysocka@spjablonna.edu.pl
Żyrafka Lokatka i pancernik Hatetepes już trzymają kciuki za Wasze powodzenie na teście!

Jak przygotować się do testu wiedzy SKO?