Konkurs plastyczny Maludas

Data: 29.04.2021 r., godz. 10.00    Liczba odwiedzających: 732

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Ziemia – planeta marzeń" organizowanym przez sklep internetowy Maludas.pl. Nagrodami w konkursie są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.

W kategorii – przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

*Zielona kompania (I miejsce) – bon o wartości 900 zł,
*Ekologiczny zakątek (II miejsce) – bon o wartości 700 zł,
*Zgodni z naturą (III miejsce) – bon o wartości 400 zł.

Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym.

W kategorii – szkoła podstawowa i parafie będą przyznane następujące nagrody:
*Świadomi obywatele (I miejsce) – bon o wartości 900 zł,
*Proekologiczna drużyna (II miejsce) – bon o wartości 700 zł,
*Pielęgnujący ekosystem (III miejsce) - bon o wartości 400 zł.

Wspólna zabawa z dala od technologii to szansa na pogłębienie więzi koleżeńskich oraz kreatywności wśród najmłodszych, dlatego zapraszamy do przygotowania pracy pod hasłem „Ziemia – planeta marzeń".

Wykonane prace należy przesłać na adres konkurs@maludas24.pl w formacie .jpg lub .png do 21 maja. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 26 maja. W maju na stronie www.maludas.pl nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl w zakładce KONKURS.

Dla wszystkich uczestników konkursu oferujemy również specjalny kupon rabatowy do sklepu Maludas na stronie https://terdeals.com/pl/sklep/534/maludas

Opis zadania:

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Ziemia – planeta marzeń". Niech dzieci niesie kreatywność - idea dbania o środowisko jest ważna, a to jak dzieci to przedstawią zależy już tylko od nich. Czy przedstawią jak segregują śmieci, dbają o rośliny lub oszczędzają wodę – docenimy każdą pracę i się z nią zapoznamy.

Prace konkursowe oceni komisja konkursowa, której przewodniczy Wiola Wołoszyn (https://wiolawoloszyn.pl/), autorka bestsellerowej serii ,,Jano i Wito”, która uczy dzieci mówić.

Zapraszamy do udziału w konkursie oraz do zapoznania się z regulaminem, który przesyłam w załączeniu.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z poważaniem,
Zespół Maludas