Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wakacyjnej zabawy słowem

Data: 25.06.2021 r., godz. 12.56    Liczba odwiedzających: 801
Na portalu edukacyjnym Dyktanda.pl rozpoczyna się kolejna edycja niezwykle popularnego konkursu Mistrz Wypracowań.

Uczestnicy mogą wybierać niezwykle ciekawe tematy związane z geografią, historią oraz językiem polskim - każdy znajdzie coś dla siebie!

Dla zwycięzców przygotowaliśmy niezwykle cenne nagrody rzeczowe!

Za każde przesłane i zatwierdzone przez moderatora wypracowanie uczestnikowi przyznawane są punkty, które sumują się w rankingu. Wystarczy zająć jedno z pierwszych pięćdziesięciu miejsc, aby odebrać nagrodę! Co więcej, serwis Dyktanda.pl wręczy również nagrody gwarantowane, przyznawane w momencie osiągnięcia określonego pułapu punktów.

Do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjny Mistrz Wypracowań, wystarczy posiadać bezpłatne konto użytkownika w portalu Dyktanda.pl oraz na poniższej stronie kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU:

Konkurs potrwa od od 25 czerwca do 31 sierpnia 2021 r..
Mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych i średnich oraz osoby dorosłe.