Bezpłatne Warsztaty z Programowania

Data: 25.01.2022 r., godz. 12.21    Liczba odwiedzających: 782
Drodzy uczniowie oraz Rodzice,

zapisy na "Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce już ruszyły. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.
Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.
Zajęcia odbędą się w Legionowie dniach 26 i 27 lutego 2022 roku.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów - entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.

Informacja pod numerem tel. 538 455 252

Informacje

W 10. edycji akcji "KODUJ Z GIGANTAMI - SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft, C#.
Poznaj szczegóły akcji www.kodujzgigantami.pl

Agnieszka Paziewska