W dniach 21 lutego - 3 marca 2022 r. odbędą się zapisy oraz rekrutacja do świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie.

Data: 02.02.2022 r., godz. 11.04    Liczba odwiedzających: 845
W dniach 21 lutego - 3 marca 2022r. odbędą się zapisy oraz rekrutacja do świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie. Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony szkoły (w zakładce świetlica szkolna) lub u wychowawców świetlicy.
Skan karty zgłoszeniowej możecie Państwo wysłać na e-majla: swietlica@sp-jablonna.pl lub złożyć u wychowawców świetlicy szkolnej, w godz. 7.00-17.00.

Ważna informacja dla Rodziców uczniów klas I:
Szanowni Państwo, bardzo proszę o złożenie karty do świetlicy szkolnej na nowy rok szkolny 2022/2023 wraz z dokumentami do klasy I.
Karta rekrutacyjna do świetlicy szkolnej dostępna jest na stronie szkoły w zakładce świetlica szkolna.

Kierownik świetlicy szkolnej:
Paruszewska Paulina