Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Data: 10.05.2023 r., godz. 18.52    Liczba odwiedzających: 129
Szanowni Państwo,

w najbliższą sobotę 13 maja br. Gmina Jabłonna organizuje wydarzenie z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. 

Chcesz spędzić fantastycznie czas, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z Funduszy Europejskich oraz jak Fundusze Europejskie wpływają na rozwój naszej gminy?

Specjalnie dla Ciebie szykujemy huczne obchody 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Gminie Jabłonna. Już 13 maja 2023 r. świętuj z nami podczas tego wielkiego wydarzenia!

Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji! Zaczynamy od Rodzinnego Rajdu po jabłonowskich ścieżkach rowerowych, które zostały wybudowane przy udziale środków z Funduszy Europejskich. Po wręczeniu nagród wszystkich uczestnikom rajdu rozpoczynamy huczną zabawę na Pikniku Rodzinnym. Będzie wiele atrakcji, pokazów, a także konkursów z nagrodami! Będzie również możliwość poznania projektów, które uzyskały dofinansowanie z Funduszy Europejskich i były lub są realizowane na terenie Gminy Jabłonna. To i o wiele więcej czeka na Ciebie w 10. urodziny DOFE w naszej gminie.

Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych


Plakat A2 Dni Otwartych Funduszy EuropejskichPRINT