Spotkania online z cyklu darmowych webinarów przygotowujących uczniów do egzaminu 8 - klasisty z matematyki.

Data: 10.05.2023 r., godz. 19.00    Liczba odwiedzających: 410
Najbliższy webinar odbędzie się 11 maja (czwartek) o godzinie 18:00.

Dotychczasowe webinary zgromadziły ponad 17 000 uczniów. Komentarze rodziców i dzieci zebrane w trakcie webinarów są gwarancją wysokiej skuteczności naszej inicjatywy edukacyjnej.

Warunkiem dołączenia do webinaru jest zapis na stronie https://zday.pl/darmowy-webina...

Każda osoba, która zapisała się na cykl webinarów otrzyma w dniu webinaru link umożliwiający dołączenie do spotkania online.

Jeżeli chcecie Państwo jako szkoła wykazać inicjatywę i wsparcie swoim uczniom, prosimy o poinformowanie uczniów i ich rodziców o cyklu darmowych webinarów.

W programie webinarów zaplanowane jest:

Przedstawienie budowy arkusza i wytłumaczenie jak prawidłowo uzupełnić wyniki zadań
Na czym się skupić, aby zdać na upragnionym poziomie
Rodzaje zadań
Techniki rozwiązywania zadań i zagadnienia praktyczne
Wspólne rozwiązywanie zadań oraz możliwość zadawania pytań
Sposoby radzenia sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami