Egzamin ósmoklasisty na horyzoncie - zapraszamy do wspólnej nauki!

Data: 15.05.2023 r., godz. 18.29    Liczba odwiedzających: 359
Szanowni Państwo,

Przypominamy, że Dyktanda.pl oraz Mathematics.live nadal zapraszają wszystkich uczniów ósmej klasy na bezpłatne próbne egzaminy ósmoklasisty!

Zwracamy uwagę, że egzaminy ósmoklasisty mają swój początek już 23 maja. To ostatnia chwila, aby skorzystać z naszych próbnych arkuszy i zweryfikować swoje umiejętności przed tym doniosłym wydarzeniem. Dla Was udostępniamy 34 arkusze z języka polskiego i matematyki, które zostały przygotowane wspólnie z doświadczonymi egzaminatorami.

Próbne egzaminy ósmoklasisty składają się z różnych rodzajów pytań, zarówno otwartych, jak i zamkniętych, umożliwiając uczniom gruntowne przygotowanie do prawdziwego egzaminu. Wszystko, co powinniście wiedzieć o próbnym egzaminie ósmoklasisty, znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/.

Przez udział w próbnych egzaminach możecie zyskać pewność siebie i zredukować stres związany z przystąpieniem do prawdziwego egzaminu. Zdecydowanie polecamy wykorzystać tę okazję!

Z troską o Wasze sukcesy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live