IV Charytatywne Dyktando - Dołącz do nas! Razem piszemy historię pomocy

Data: 09.11.2023 r., godz. 15.01    Liczba odwiedzających: 324

Serdecznie zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Udział jest bezpłatny, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki otrzymają podopieczni domu dziecka. Jest to IV edycja wydarzenia organizowanego co roku przez serwis edukacyjny https://dyktanda.pl/

 Dyktando odbędzie się 11 listopada 2023 r. Będzie podzielone na 5 kategorii wiekowych, tak aby każdy mógł rozwiązać tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy zarówno uczniów, jak i dorosłych.

 Szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana w charytatywnym dyktandzie, wskaże dom dziecka, który otrzyma zebrane środki. Dlatego warto uczestniczyć licznie w wydarzeniu. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia “swojej” szkoły - zarówno uczniowie, jak i osoby dorosłe (nauczyciele i rodzice).

 Dyktando zostanie specjalnie przygotowane na tę okazję. Pojawią się w nim wątki patriotyczne, będzie {wspominało znane wydarzenia i słynne postacie. Dyktando będzie można rozwiązać w aplikacji ZDAY. 

 Szczegóły wydarzenia, w tym godziny rozpoczęcia dyktanda dla każdej z grup wiekowych, znajdują się na stronie:
https://zday.pl/dyktando-charytatywne/

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl i Zday.pl