MKS ISKRA Legionowo - otwarte treningi piłki siatkowej dla dziewcząt rocznik 2011/2012/2013

Data: 10.02.2024 r., godz. 19.00    Liczba odwiedzających: 57

W imieniu klubu MKS ISKRA Legionowo  zachęcamy dziewcęta do udziału w OTWARTYCH TRENINGACH piłki siatkowej.

W związku z zainteresowaniem coraz to młodszych roczników zajęciami piłki siatkowej, od marca 2024 roku chcielibyśmy otworzyć nowa grupę.

Jak wiadomo piłka siatkowa to dyscyplina sportu, która promuje aktywny i zdrowy tryb życia oraz uczy współdziałania w zespole poprzez współzawodnictwo sportowe a także integruje.

Dodam również, iż nasza inicjatywa już spotkała się z pozytywnym odzewem oraz akceptacją wydziału sportu w Urzędzie Miasta Legionowo, który to również na swoich mediach społecznościowych promuje tą akcję.

Młodzieżowy Klub Sportowy ISKRA Legionowo powstał 01.03.2011 roku i jest stowarzyszeniem działającym na podstawie obowiązującego prawa o stowarzyszeniach

a także jest wpisany pod numerem 26 do rejestru Uczniowskich Klubów Sportowych prowadzonych przez Starostę Legionowskiego.

Celem klubu jest realizowanie zadań w zakresie rozwoju sportu, czyli tworzenie warunków i rozwijania zainteresowań kulturą fizyczną a także rekreacją wśród dziewcząt.

Propagujemy piłkę siatkową i jesteśmy zarejestrowani w MWZPS. Uczestniczymy w lidze, rozgrywkach MWZPS, turniejach i zawodach sportowych.

Osiągnięcia sportowe i wyniki są ważne, jednak dla nas najważniejsza jest ATMOSFERA, w jakiej trenują dziewczęta,

szacunek w zespole i dla przeciwnika oraz przestrzeganie zasad fair play zarówno na boisko, jaki w życiu codziennym.

Nabór