Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego "Obrazy z życia św. Józefa"

Data: 21.03.2021 r., godz. 09.01    1589
Konkurs plastyczny "Obrazy z życia św. Józefa"
Został podsumowany Szkolny konkurs plastyczny dla klas 1-3 pt. ,,Obrazy z życia św. Józefa”. Głównym celem konkursu było zachęcenie dzieci do poszerzenia wiedzy o św. Józefie, ukazanie Go jako patrona współczesnych rodzin oraz włączenie się w obchody Roku Świętego Józefa. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wybraną scenę z życia św. Józefa. Wpłynęło ponad 50 prac. Najpiękniejsze prace zostały wyeksponowane na wystawie w naszym Kościele w Jabłonnie. Zapraszamy do obejrzenia tych okolicznościowych, pięknych prac. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w przyszłą niedzielę 21 marca 2021r. po Mszy św. o godz. 11.30 w Kościele M. B. Królowej Polski w Jabłonnie.

Spośród wszystkich prac Wyróżnienia otrzymują:

z kl. I:
Marta Kolasa (I b),
Oliwia Chechłowska (I c),
Lena Suska (I d), Gabriela Lipka (I e);

z kl. II:
Michał Łubkowski i Cezary Lech (II a),
Karol Benedykciuk (II c);

z kl. III
Antoni Kafarski (III c),
Zuzanna Leszczyńska (III e),
Łucja Tymińska (III f).

Po odbiór nagród zapraszamy szczególnie autorów prac wyróżnionych. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!
Koordynator konkursu: s. Anna