SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU zaprasza wszystkich do udziału w świątecznej zbiórce na rzecz seniorów i potrzebujących rodzin z terenu gminy Jabłonna.

Data: 06.12.2022 r., godz. 19.00    327
ZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU zaprasza wszystkich do udziału w świątecznej zbiórce
ZBIERAMY :
-żywność : produkty z dłuższym terminem przydatności tj. makarony, kasze, ryż, konserwy, mąka, cukier, herbata, kawa, olej, mleko, słodycze, dania gotowe w kartonie/ słoiku, itp.
- środki czystości: mydło, szampony, pasty do mycia zębów, proszki do prania, płyny do mycia naczyń, itp.
Dary można przynosić do sali nr 208 (budynek przy ul. Szkolnej) lub pozostawić w holu głównym w szkole przy ul. Modlińskiej. Prosimy, aby każdy torba z przyniesionym darem
była podpisana. Zbiórka trwa do 16 grudnia 2022r. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jabłonnie.