Świetlica szkolna zaprasza dzieci klas I-VIII do udziału w ogólnoszkolnym konkursie plastycznym „Recepta na zdrowie”.

Data: 31.03.2023 r., godz. 19.00    303
Ogólnoszkolny konkurs plastyczny „Recepta na zdrowie”.

Celem konkursu jest promocja kreatywności wśród dzieci i młodzieży, autoświadomości dla poszanowania swojego zdrowia.

1. Organizatorem konkursu jest świetlica szkolna w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie.
2. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – VIII uczęszczających do SP im. Armii Krajowej w Jabłonnie.
3. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę w formacie A4.
4. Interpretacja tematu oraz forma wykonania dowolna. Liczy się pomysłowość i staranność. Technika wykonania pracy jest dowolna (farby plakatowe, akwarela, rysunek kredką, ołówkiem, piórkiem, itp. - mile widziana kreatywność). Dopuszcza się tylko prace wykonane na papierze. Nie będą brane pod uwagę malowidła na szkle, kompozycje trójwymiarowe, rzeźby.
5. Na każdej pracy należy wpisać lub przykleić metryczkę, zawierającą: imię i nazwisko autora, klasę.
6. Jury powołane przez Organizatora dokona oceny prac. Werdykt jury jest ostateczny (od werdyktu nie przysługuje odwołanie).
7. Termin dostarczenia prac: do dnia 14.04.2023 r. do wychowawców świetlic. Wręczenie nagród odbędzie się 21.04.2023 roku.
8. Z chwilą dostarczenia prace przechodzą na własność Organizatora. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystywanie prac konkursowych do szkolnego wernisażu i publikacji na stronie szkoły.
9. Dla zwycięzców konkursu, zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia oraz wielu kreatywnych pomysłów, jak również radości w tworzeniu prac.

Organizatorzy: Nauczyciele świetlicy szkolnej