Lekcje z Temidą Ogólnopolski Program Edukacyjny Służby Więziennej związany z prewencją przestępstw wśród młodzieży "W służbie prawu".

Data: 31.03.2023 r., godz. 19.00    331
"W służbie prawu".
W dniu 31 marca 2023 r, szkoła otrzymała certyfikat za uczestnictwo w programie "W SŁUŻBIE PRAWU" W tym dniu uczniowie mieli okazję do spotkania przedstawicielami SW Białołęka: rzecznikiem prasowym kapralem, p. Olgą Żebrowską oraz z sierżantem, p. Michałem Życińskim z czworonożnym przyjacielem - Nari, Pies wraz z przewodnikiem był w centrum zainteresowania uczniów i nauczycieli. Funkcjonariusze przybliżyli uczniom klas 7 i 8 działalność zakładu karnego, podstawowe akty prawne związane z prewencją przestępstw wśród młodzieży. Uczniowie w trakcie zajęć rozwiązywali test podsumowujący z zakresu edukacji prawnej.

Koordynatorem programu była Magdalena Ceckowska - pedagog szkolny.

Zapraszamy na fotorelację.