Dzień Edukacji Narodowej.

Data: 16.10.2023 r., godz. 17.04    324
Dzień Edukacji Narodowej.

13 października o 15.00 na hali naszej szkoły spotkali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz gorąco przez wszystkich witani nauczyciele emeryci, aby świętować Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i wysłuchaniem hymnu szkoły. Później pani dyrektor Jolanta Braun złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie pan Marcin Michalski zastępca wójta gminy Jabłonna wręczył nagrodę wójta Pani Annie Sadkowskiej i panu Sławomirowi Skudzińskiemu. Głos zabrały też przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Twardowska oraz pani Monika Królikowska przewodnicząca ogniska ZNP – złożyły życzenia nauczycielom.

Pani dyrektor wręczyła nauczycielom i pracownikom szkoły listy pochwalne.

Po części oficjalnej uczniowie klas 7c rozbawili gości żartami na temat życia szkolnego, dzieci z klasy 3c pięknie zaśpiewały przygotowane przez siebie piosenki, a chór ubarwił uroczystość piosenkami, które publiczność nagrodziła gromkimi brawami.

Po występach goście zostali poczęstowani tortem ufundowanym przez Radę Rodziców. Jego wygląd zachwycił wszystkich. Uroczystość była okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów przy herbacie i kawałku pysznego tortu.