Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy – materiały MEiN

Data: 02.03.2022 r., godz. 10.47    Liczba odwiedzających: 644
Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało informację dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy. W materiale znalazły się praktyczne wskazówki dotyczące zapisania dziecka do szkoły oraz praw, jakie przysługują uczniom z zagranicy w polskich szkołach. Informacja została opracowana w języku polskim i ukraińskim.

W załączeniu przekazujemy materiały przygotowane przez MEiN. Znajdą je Państwo także na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/informacja-dla-rodzicow-dzieci-przybywajacych-z-ukrainy.

Załączniki:

Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy - grafika informacyjna

Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy - materiał w języku ukraińskim

Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy - materiał w języku polskim i ukraińskim - plik pdf

Adrianna Całus
Zastępca Dyrektora