Pedodoncja – opieka stomatologiczna dla szkół – rok szkolny 2021/22.

Data: 15.03.2022 r., godz. 08.09    Liczba odwiedzających: 586
Szanowni Państwo,
pragniemy na przełomie Marca, Kwietnia, Maja 2022r przyjechać do Państwa szkoły, w związku z profilaktyką stomatologiczną, w celu wykonania okresowych przeglądów stomatologicznych uczniom.
Takie przeglądy będą odbywały się w podstawionym przez naszą firmę "Dentobusie".

Bardzo ważne jest, żeby, każde oświadczenie były wypełnione kompletnie - (wszystkie dane muszą być podane).

Zachęcamy do wzięcia udziału w przeglądach każdego z dzieci, usługa jest zupełnie bezpłatna i realizowana na podstawie porozumień z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Prosimy pamiętać, iż przegląd stomatologiczny w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia przysługuje uczniowi raz na 6 miesięcy.

Uczniów, którzy mieli wykonany przegląd stomatologiczny pod koniec ubiegłego roku (Wrzesień-Grudzień) będziemy mogli przebadać w miesiącach Marzec-Kwiecień-Maj.

Po wykonanych przeglądach, będzie można również w ramach NFZ wykonać bezpłatnie naprawę ząbków!

Jedyne co należy zrobić, to zadzwonić i się umówić na wizytę u Stomatologa, w najbliższym gabinecie stomatologicznym.

Oświadczenie - wypełnione złożyć do wychowawcy klasy