Zapraszamy młodzież do udziału w 1 sesji internetowych konkursów organizowanych przez Politechnikę Łódzką z przedmiotów ścisłych.

Data: 10.10.2022 r., godz. 17.40    Liczba odwiedzających: 396
Już w najbliższym tygodniu zapraszamy młodzież do udziału w 1 sesji internetowych konkursów organizowanych przez Politechnikę Łódzką z przedmiotów ścisłych.

10.10.22 o godz 19 konkurs First Step to Fields Medal - konkurs z matematyki dla uczniów szkół ponadpodstawowych

12.10.22 o godz 19 konkurs First Step to Success - konkurs z matematyki, fizyki, chemii i jęz. angielskiego dedykowany dla uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej,

14.10.22 o godz 19 konkurs First Step to Nobel Prize - konkurs z fizyki dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Wszystkie konkursy rozgrywane są na platformie infimat.p.lodz.pl, a regulaminy konkursów dostępne na stronie internetowej Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej - https://weeia.p.lodz.pl/konkursy, ( na dole strony Wydziału - menu dolne Konkursy i matury zakładka konkursy fizyczne)