Zapraszamy uczniów na zajęcia korekcyjne w wodzie

Data: 21.10.2022 r., godz. 15.38    Liczba odwiedzających: 659
Szanowni Państwo,
na początku października rozszerzyliśmy ofertę Pływalni OSiR o „Ćwiczenia Korekcyjne w wodzie” dedykowane dzieciom z wadami postawy. 5 listopada zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe!
Zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem odbywają się w kameralnych - maksymalnie 6-osobowych grupach. Podczas 45 minut w wodzie, dzieci wykonują ćwiczenia dopasowane do ich potrzeb.
Na pierwsze zajęcia należy zabrać ze sobą dokumentację medyczną określającą rodzaj i stopień wady postawy dziecka. Taka informacja, pozwoli instruktorowi dopasować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć.
Środowisko wodne stwarza dla gimnastyki korekcyjnej nieocenione możliwości, a korzyści wynikające z wykonywania ćwiczeń ruchowych w wodzie są powszechnie znane. W wodzie, efektywność oddziaływań może być znacznie zwiększona, a ćwiczenia są ciekawszymi, mniej męczącymi i bardziej atrakcyjnymi, zwłaszcza dla młodszych dzieci.

Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 12:00 na Pływalni OSiR w Jabłonnie. W przypadku dużego zainteresowania, stworzymy dodatkową grupę (na godz. 11:00). Jednorazowy koszt udziału w zajęciach to 30,00 zł.

Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu: 22 782 47 80 (Pływalnia OSiR).

UWAGA! 5 listopada o 12:00 bezpłatne zajęcia pokazowe. Przyjdź i sprawdź!

Dorota Staśkiewicz