DARMOWY Program MATEMATYKA PO PROSTU

Data: 26.11.2022 r., godz. 13.04    Liczba odwiedzających: 718
Szanowni Państwo,

Z uwagi na liczne trudności uczniów w nauce po okresie pandemii, Polski Instytut Edukacji przygotował DARMOWY Program społeczno-edukacyjny ,,MATEMATYKA PO PROSTU’’ skierowany do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych.

Program funkcjonuje w formie platformy online, w formule “lekcji wideo. Jest obecnie najskuteczniejszym oraz najnowocześniejszym narzędziem wspomagającym utrwalanie wiedzy przed kartkówkami, sprawdzianami i egzaminem ósmoklasisty.

Partnerem programu jest Energylandia. Materiały zostały zweryfikowane przez Wydział Edukacji m. st. Warszawy.

Udział w programie jest DARMOWY zarówno dla szkoły, jak i rodziców. Dostęp do materiałów obowiązuje na cały rok szkolny 2022/2023. W związku z tym, że liczba dostępów jest ograniczona, o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszenia szkoły.

Program „Matematyka Po Prostu” to niezbędne narzędzie w okresach nieobecności dziecka w szkole oraz w codziennej pomocy w zrozumieniu matematyki:

1. Ponad 100 „lekcji wideo” z matematyki
2. Poprawa ocen na sprawdzianach i kartkówkach
3. Treści przyjazne dla uczniów z dysleksją
4. Nawet 5-krotnie szybsza nauka
5. Treści zgodne w 100% z podręcznikami szkolnymi
6. Nauka dokładnie tego, co jest wymagane przez nauczyciela
7. Lepsze zrozumienie materiału objętego podstawą programową
8. Pełny zakres tematów z 7 i 8 klasy
9. Powtórzenie przed egzaminem 8-klasisty
10. Lepszy wynik na egzaminie

Więcej szczegółów o Programie „Matematyka Po Prostu” znajdziecie Państwo w filmie znajdującym się w linku: https://youtu.be/NWVSsnER7Rg