Warsztaty olimpijskie online przed 2 etapem Styczeń – luty 2023 r.

Data: 17.12.2022 r., godz. 12.37    Liczba odwiedzających: 450
MAT EDUKACJA organizuje 3-dniowe, intensywne warsztaty matematyczne online przed 2 etapem OMJ, które mają charakter próbnych zawodów. Uczniowie rywalizują w analogicznych warunkach, jak podczas prawdziwych zawodów, a ich prace są oceniane zgodnie z kryteriami stosowanymi przez komitet Olimpiady i zwracane z krótkimi recenzjami. Popołudnia są poświęcone na omówienia zadań oraz wykłady z wybranej tematyki. Po warsztatach uczestnicy otrzymują pisemne rozwiązania wszystkich zadań oraz statystyki dotyczące wyników i trudności zadań.

Do udziału w warsztatach zapraszamy także uczniów klas młodszych, którzy dopiero planują swój udział w OMJ w przyszłym roku szkolnym. Jest to doskonała okazja, by już teraz sprawdzić się z innymi pasjonatami matematyki w warunkach konkursowych, poznać swoje miejsce i rozpocząć przygotowania do startu w przyszłym roku szkolnym.

Warto spróbować swoich sił w Olimpiadzie, gdyż już finaliści OMJ przyjmowani są do szkół ponadpodstawowych z pominięciem standardowej procedury rekrutacyjnej.
Więcej szczegółów dot. warsztatów znajduje się na naszej stronie: