Informacja od psychologów, pedagogów oraz terapeutów pedagogicznych.

Data: 25.03.2020 r., godz. 13.20    Liczba odwiedzających: 1142
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Mamy teraz trudny i niespodziewany czas – czas bez przychodzenia do szkoły, czas kwarantanny. Nie jesteście jednak Państwo sami. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, uniemożliwia nam systematyczne spotkania z Waszymi dziećmi oraz z Państwem.
Jednak chcemy przypomnieć, że mogą Państwo i Państwa Dzieci kontaktować się z nami za pomocą e-dziennnika.
Zachęcamy również do tego, aby czas bez formalnych zajęć szkolnych wykorzystać do rozmów z dziećmi, w tym spokojnego i rzeczowego wytłumaczenia zaistniałej sytuacji, a także umacniania wzajemnych, pozytywnych relacji oraz oczywiście wykonywania wszelkich zadań zlecanych przed nauczycieli przedmiotu.

Dlatego też zespół psychologów, pedagogów oraz terapeutów pedagogicznych jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku i proponuje Państwu następujące formy kontaktu: